Dumnezeu sa-i odihneasca!
De Sfantul Post al Pastelui, se fac pomeniri. Mentine aceasta lumina, mentine pomenirea!
-->
In amintirea celor dragi care nu mai sunt in fizic, si a tuturor celor carora n-are cine sa le faca pomenirea te rog, fa ca aceasta lumanare sa circule.
Multumesc . . .

Multumesc . . .
--
All the best
Daria
Comentarii
Trimiteți un comentariu
Lasati un comentariu